KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krasniqi: Presioni i OKB-sė dhe BE-sė ndaj Kosovės jodemokratik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Krasniqi: Presioni i OKB-sė dhe BE-sė ndaj Kosovės jodemokratik   Tue Nov 11, 2008 7:14 pm

Presioni qė bėhet nga Organizata e Kombeve tė Bashkuara dhe Bashkimi Evropian pėr tė pranuar dokumentin 6-pikėsh tė OKB-sė ėshtė jo demokratik dhe kundėrkushtetues, ka deklaruar kryetari i Kuvendit tė Kosovės, Jakup Krasniqi.
Ai ka thėnė se edhe Kuvendi qėndron pas deklarimit tė presidentit dhe kryeministrit pėr kėtė ēėshtje.

Ndėrsa i pyetur se nėse OKB-ja e miraton planin pa e pyetur Prishtinėn, Krasniqi tha se pėrgjegjės pėr sovranitetin e territorit tė Kosovės pas 17 shkurtit ėshtė vetėm Kuvendi i Kosovės
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Krasniqi: Presioni i OKB-sė dhe BE-sė ndaj Kosovės jodemokratik
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Arrestohen Shefqet Krasniqi dhe Fuad Ramiqi
» Intervistė-Ekskluzive "Kafe Muhamet" me kėngėtaren Muhabere Krasniqi
» Imam Krasniqi, nuk e pėrjashton mundėsinė e kandidimit pėr president tė Kosovės
» Mark Krasniqi u pėrgjigjet Qosjes, Demaēit, N.Gjeloshit e K.Krasniqit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: