KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshini Userat prej PC

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Fshini Userat prej PC   Sun Nov 09, 2008 6:40 pm

StarT
run
regedit
Hkey_local_machine
software
microsoft
windows nt
winlogon
special Accounts
Userlist

Dhe Value e ban Zero (0)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshini Userat prej PC
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Tekste kėngėsh tė vjetra
» Ekskluzive: Ja emrat e 28 tė arrestuarve,16 prej tyre janė nga Kosova
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» PETULLA E VETEM PETULLA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Tutorials/Mėsime-
Kėrce tek: