KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaspersky Internet Security me 100 ditė licensė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Kaspersky Internet Security me 100 ditė licensė   Sun Oct 26, 2008 9:37 pm

Kaspersky ka licens deri rreth 300 dit
Si te ket sukses licensimi:
Qe te ket sukses istalimi gjatė istalimit veq ja qesim nje licensė qfare do qaty,dhe kur e instalojm kaspersky ja bojm PAUSE dhe e fshijm at licensė dhe ja vendosim nje licensė mbi vitin 2009,kjo licnes duhet te jet dikund ka fundi,70-100 me radh


Kliko pėr ta shkarkuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kaspersky Internet Security me 100 ditė licensė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime pėr Ditėlindje!
» Mė rastin e Ditėlindjės te shkrimtarit dhe piktorit Arsim Kajtazit
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Mė rastin e ditėlindjės se poetes:Poezi nga Puntorie Ziba
» AGIM GASHI:30 DHJETORI DITĖLINDJA IME E DYTĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Antivirusa-
Kėrce tek: