KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Butoni qe mbyll faqet (JavaScript)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Butoni qe mbyll faqet (JavaScript)   Sun Oct 26, 2008 12:08 am

Buton qe Mbyll faqet:

Kodi: Seleksiono kodin

Kodi:


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Butoni qe mbyll faqet (JavaScript)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: JavaScript-
Kėrce tek: