KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 JavaScript Fun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: JavaScript Fun   Sun Oct 26, 2008 12:04 am

Kopjojeni ket kod dhe vendoseni tek browseri juaj,vėrejeni efektet:Kodi:
javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5; DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0);
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
JavaScript Fun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: JavaScript-
Kėrce tek: