KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Serbia dėbon ambasadorin e Malit tė Zi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Serbia dėbon ambasadorin e Malit tė Zi   Fri Oct 10, 2008 9:40 pm

Serbia do tė kėrkojė nga ambasadori i Malit tė Zi qė ta braktisė Beogradin, ka thėnė ministri i Jashtėm i Serbisė, Vuk Jeremiq.
"Qeveria e Serbisė dėshiron ta njoftojė Podgoricėn se prania e pėrfaqėsuesit tė saj zyrtar nė Beograd, mė nuk ėshtė e mirėpritur", ka thėnė Jeremiq.

Ky hap i Serbisė u ndėrmor pasi qė Mali i Zi njohu pavarėsinė e Kosovės.

Ndryshe, politikanėt serbė nė Beograd kanė dėnuar veprimin e Malit tė Zi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Serbia dėbon ambasadorin e Malit tė Zi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaban Cakoli: KĖNGĖT E ATDHEUT-DASMAVE DHE DASHURISĖ NĖ TREVAT TONA
» Koēo Danaj trondit Ballkanin: Maqedonia tė shpėrbėhet, Greqia, Serbia dhe Mali i Zi tė lėshojnė trojet shqiptare tė grabitura nė 1913
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» GJEOSTRATEGJIKE SERBIA ĖSHTĖ ORVATUR T'I PĖRVETĖSOJĖ EDHE ME LUFTĖ DIPLOMATIKE
» Kurti: Serbia, kali i Trojės brenda truallit evropian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Lajme-
Kėrce tek: