KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CPU-tė mė tė mira nė treg

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: CPU-tė mė tė mira nė treg   Fri Oct 10, 2008 9:28 pm

Nė qendėr tė vėmendjes sonė kėtė muaj ka qenė tregu i procesorėve nė Shqipėri, me tė gjithė tė veēantat qė shfaq. Nė tėrėsinė e tij, tregu shqiptar i kėtij lloj produkti ėshtė paksa i mangėt sa i pėrket linjės sė performacės sė lartė, siē janė procesorėt katėrbėrthamėsh. Nė listėn tonė kėtė kriter e pėrmbush vetėm njė model AMD dhe mungesa e liderit tė tregut Intel pėr kėtė segment produktesh ėshtė njė kufizim i madh pėr tė gjithė tė interesuarit. Ēmimet janė relativisht normalė, duke reflektuar prirjet botėrore nė norma tė pranueshme fitimi. Sugjerimi ynė pėr tė gjithė lexuesit ėshtė se kėrkesat e kohės imponojnė parametra qė s’mund tė arrihen nga procesorėt e lirė njėbėrthamėsh, prandaj migrimi drejt atyre me dy ose katėr bėrthama ėshtė njė domosdoshmėri. Mungesėn e ofertės mund ta kompesoni duke shfrytėzuar tregtinė online nė faqe tilla si eBay apo amazon.com.[url=][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
CPU-tė mė tė mira nė treg
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT
» Urimet pėr Ditėlindje nga miqėt e mi!
» Rėnia e flokėve, parandalimi dhe trajtimi?!
» Dasma Shqiptare
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: