KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cd-key per Vista edhe XP

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Cd-key per Vista edhe XP   Tue Sep 30, 2008 9:32 pm

Pe shoh se krejt po lypin me aktivizu genuine etj....
per ata qe se kan windows xp te lisencum le ta lisencojn me ket cd-key
kjo cd ju ka dhan si dhurat Kolegjeve keshtu qe nuk osht per 1 pc po osht lisenc e pa kufizume.

dhe ska lidhje pse ti e ki cd-n e xp-s mundesh me instalu me ket CD-key

Shkarko programin per me ndrru cd-key
Keyfinder.

Shkarko:
http://en.utilidades-utiles.com/download-keyfinder.html
Qe shembulli:Windows XP Professional CD-Key
V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cd-key per Vista edhe XP
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: