KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkarkojeni qet program se ju vyn nese p.sh. nuk bon Windows Media Player(nese thot se genuine...) ky program ju ndihmon per me mar pa pengesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Shkarkojeni qet program se ju vyn nese p.sh. nuk bon Windows Media Player(nese thot se genuine...) ky program ju ndihmon per me mar pa pengesa   Tue Sep 30, 2008 9:26 pm

Nese e kini XP jo Original atehere merrne patjeter ket Software!!!!
Dhe shikone ket Foto ndoshta ju duket e njohur.
Disa Download nuk lejohen prej Microsoft nese eshte Xp jo Original
si pershembell WIndwos Media PLayer 11.
Po me ket Software e kaloni ket dhe per Microsoft e kini Oroginal XP.Shkarkojeni duke klikuar ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shkarkojeni qet program se ju vyn nese p.sh. nuk bon Windows Media Player(nese thot se genuine...) ky program ju ndihmon per me mar pa pengesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Cka do tė thotė njė gabim shtypi??????
» LDD thotė se njė kandidat i saj ėshtė rrahur nė Skenderaj
» Tė krijosh do tė thotė tė vrasėsh vdekjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: