KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kam harruar fjalėkalimin. Si t'ia bėj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Kam harruar fjalėkalimin. Si t'ia bėj?   Tue Sep 23, 2008 7:42 pm

Pyetje:
Kisha krijuar njė dosje winrar me disa prej dokumenteve tė mia mė tė rėndėsishme dhe i kisha vendosur edhe njė fjalėkalim. Tani s'po mundem ta hap, pasi nuk e mbaj mend fjalėkalimin. Si t'ia bėj? A ka ndonjė kod universal, apo ndonjė mėnyrė tjetėr zgjidhjeje?
Pėrgjigje:
Kėshilla e parė qė mund t'ju jap ėshtė qė herė tjetėr vendosni njė fjalėkalim qė mund ta mbani mend . Pėr tė zgjidhur problemin tuaj egzistojnė disa programe, tė cilat mundohen tė gjejnė fjalėkalimet e skedarėve tė ndryshėm, ku bėjnė pjesė dhe skedarėt RAR. Njė nga tė shumtėt ėshtė “RAR Password Recovery”, i cili ka tre mėnyra kėrkimi pėr tė gjetur fjalėkalimet: 1 – Dictionary-based, 2 – Brute-Force dhe 3 – Boost-Up.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kam harruar fjalėkalimin. Si t'ia bėj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Agim Gashi: Letėr pėr ditėlindje
» Kėshillė nga Daut Demaku
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė
» Fjalė tė rralla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: