KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Registration date : 01/01/1970

MesazhTitulli: Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj   Sat Sep 20, 2008 10:11 am

Shume pėrdorues te Windows kane probleme me Hard Diskun here pas here. Komanda chkdsk /F (e cila mund te ekzekutohet nga Start->Te gjithe programet->Acesoret-> dhe klikoni mbi Command Prompt ) do te gjeje sektoret e demtuar dhe do te rikuperoj informacionet e lexueshme.
Uroj qe kjo komand te shpetoj nga humbja e te dhenave mbi hard diskun tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė komandė qė do t'ju shpėtojė Hard Diskun tuaj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Fatmira Nikolli-EKSKLUZIVE/ Rrėfimi i mbesės sė Konicės: Pakti i Enverit qė shpėtoi familjen
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Koēo Danaj trondit Ballkanin: Maqedonia tė shpėrbėhet, Greqia, Serbia dhe Mali i Zi tė lėshojnė trojet shqiptare tė grabitura nė 1913

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Windows-
Kėrce tek: