KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Instalohet Gjuha Shqipe ne vB

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 23
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Si Te Instalohet Gjuha Shqipe ne vB   Wed Sep 17, 2008 3:50 pm

kodi : http://rapidshare.com/files/89402873/Gjuha_shqip-.rar

http://rapidshare.com/files/89402873/Gjuha_shqip-.rar

KOPJUAR NGA Gjenihacker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Si Te Instalohet Gjuha Shqipe ne vB
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agron Duro: Fjalėt e huaja dhe gjuha shqipe
» Shqipja - gjuha qė lindi gjuhėt indo-europiane?
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Rihapet shkolla shqipe nė Stuttgart

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: PHP Tutorials-
Kėrce tek: