KHC Solutions


 
ForumPortaliPytėsoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese e ki harru administrator PASSIN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
proff.vB
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 340
Age : 24
Vendndodhja : ωωω.кн¢-ѕσℓυтιση.тк
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Nese e ki harru administrator PASSIN   Sat Sep 13, 2008 10:57 am

Hi ! nese e keni harru administrator passwordin e Pc , mos u brengosni ka nje metod per me hack Razz ....
kshtu fillojm
-- hin qetu http://nixbit.com/cat/system/operati...ty-rescue-kit/ ----- Download Trinity Rescue Kit 3.1
-- kur ta downloadon qite ne cd dmth BURN TO CD ( DERI TASH KREJT KTO I KEMI BO EN PC TJETER )
-- edhe e shtin cd en qat pc qe nuk ja din pass..
-- BOOT FROM CD E BOJM presim te del Download Trinity Rescue Kit 3.1 te mushet dicka PRET PAK
-- tash kur te kryhet shkrujm WINPASS edhe ENTER
-- tash per ta ndruar PASS duhet te klikojm kete * shenje dmth shift + 8 *
-- ENTER shkruan pass ...
-- Y e shtyp edhe enter
DHE ADMINISTRATOR PASSWORDI U NDRUA HIN ME QATO QE E KI BO ....
_____________________________________________________________________________________________
www.avg-crew.tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gvhack.tk
 
Nese e ki harru administrator PASSIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KHC Solutions :: Hacking Programs-
Kėrce tek: